O Przedszkolu

Nasza Filozofia
  • „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
    cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił tego, czego pragnie”
    P. Coelho

Witamy na stronie Przedszkola Publicznego „Bajkowy Świat” w Pyzdrach, które rozpoczęło swoją działalność w dniu 1 września 2014 roku. Wiemy, że chwila, w której decydujecie się Państwo powierzyć swój największy Skarb pod opiekę przedszkola, jest niezwykle trudna. Rozumiemy, że chcecie swojemu dziecku stworzyć najlepsze warunki do rozwoju. Chcecie mieć też pewność, że będzie ono pod dobrą, fachową opieką.

„Bajkowy Świat” wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Właśnie dlatego, w naszym przedszkolu pragniemy stworzyć przyjazną, rodzinną, pełną kształcących bodźców atmosferę i zapewnić dzieciom dogodne warunki do wszechstronnego rozwoju. Mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych podopiecznych oraz zaspakajanie ich najważniejszych potrzeb. Troszczymy się o wszechstronny rozwój każdego maluszka. Dziećmi z pełnym zaangażowaniem zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna wśród, której są m.in. lektorzy języka angielskiego, oligofrenopedagog oraz logopeda.

Naszym priorytetem jest wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka oraz pomaganie rodzinie w wychowaniu i przygotowaniu dzieci do nauki w szkole. Ułatwiamy też start maluchom, nieuczęszczającym jeszcze do przedszkola, umożliwiając im aktywny udział w całorocznym projekcie adaptacyjnym „Przystanek Maluchowo”. Projekt ten jest wspaniałą propozycją dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a zwłaszcza dla tych, które trudno się klimatyzują w nowych sytuacjach.

Oto Nasze osobiste sukcesy: